Jeruzalém

…slunce vyšlo v 6:35 (GMT+2)

Paprsek dál putoval směr

Znojmo

ve Znojmě se nás sešlo krásných 18. S prvním paprskem přišla nádherná něžná energie. Koupali jsme se ve Slunci a posílali na Křemešník, na Klokočí, Prosíčka a nakonec na Brno. Slunce stoupalo a my pak ještě dlouho zůstali na místě než jsme se vydali procházkou po Znojmě  zakoncenou horkou čokoládou a dlouhým povídáním. 

Křemešník

… kde bylo krásně….

Želiv

….Energie byla velice jemňounká a tenká, skoro až neznatelná ... přesto příjemná a hladivá. ….Na závěr jsme si zazpívali druidské písničky o Zemi a rozjeli se zpět do svých domovů.

Sv. Longin

Kde jsme přivítali první paprsek v Praze a po sladění, zpěvu hymny a druidských písní jsme silný a přesto jemný proud z Želiva předali dál.

Nejsvětější Trojice

U nejsvětější trojice,jsme se sesli v poctu 3. Krásna náhoda.:-)  Energie byla jemná a krásná.

Rotunda s.Kříže

Zpívali jsme, recitovali mantry a popřáli si společně do nového roku stále otevřené srdce, držet si víru a naději na lepší budoucnost, s tvořením si vlastní přijatelné reality kolem sebe.

Po ukotvení energie jsme šli na Karlův most, kde bylo tentokrát místo společného setkání.

Náplavka

….. přes vodu energie plynula a přešla na další místo pod věž…..

Mostecká věž

…… čistota myšlenek při procesu s důležitostí zdaření této akce a to vše s láskou v srdci.  Sladili jsme se v kruhu kolem svíček zpěvem. Poté čekali příjem, který byl nádherně cítit, byl intenzivní, a poslali jej dál. Po ukončení jsme si ještě zazpívali a rozloučili se hymnou, poděkovali místečku….. A z těchto příjemných zážitků mi je krásně ještě dnes.

Pražský hrad

Na Pražský hrad jsme přišli dříve a tak jsme si zase zameditovali přímo v kapli sv. Václava, která se pro nás ráno otevřela, jak již bývá tradicí :)

Když jsme vyšli ven, tak tam již byl hrozen lidí - sešlo se nás zde rekordních 35.

Vlny byly dobře cítit a třikrát jsme ji poslali na sv. Klimenta a pak pořádně ukotvili.

Mezi vlnami jsme se ladili písničkami a po aktivaci jsme si ještě zavískli Svoboda.

Sv. Kliment

….u kostel sv. Klimenta to bylo fajn, vlna byla radostná až euforická.

Kostel. Sv. Jakuba a Filipa

Krásně jsme si užili energii posílanou od rotundy sv. Kříže

Jeruzalémskou linií, jejíž hlavní proud směřoval do Prahy jsme rozsvítili i další energetické systémy

Svatý Kopeček

…. Začalo to pohodovým ránem na Svatém kopečku, kde se nás postupně sešlo dokonce 13. Mužská energie byla ve výrazné menšině v počtu 3 …… Přijetí a ukotvení  zaslaného "dárečku" bylo bez problémů. ……… Jana byla výborná a moc hezky zpívá, proto se ostatní také postupně přidávali…… Dnes ještě ve mně doznívá včerejší harmonický den, který jsem si  užili.

Prosíčka

… Prosíčka byla vlastně slušně obsazena, sešlo se zde velmi hodnotné mužské trio. Dámy tentokrát nepřitáhla. Což je u silného ženského místa vzrušující. Samotný výstup na bod byl rovněž napínavý, neb zasněžená krajina v záři čelovky, vypadá jináč, než tatáž v létě v záři Sluníčka. Legálně jsme zabloudili….   Však dorazili včas! Bytosti nás přijali vskutku vřele, těšili se jak velké důstojné děti. Jen draci spali zasloužilým zimním spánkem, ani oční víčko se nehnulo. Natož křídlo! …

V systému Hraničních hor spíše hladila a osahávala, než aktivovala. Přesto jsme ji jako biopole cítili jako velmi očistnou a léčivou. Na místě bylo teploučko.  Sledovali jsme jak se tok energie, blíží z jihu opět na Prosíčka, převalil se přes nás a šupajdil opět na sever Čech

Klínovec

….Shodli jsme se, že nejúžasnější bylo sledovat, jak se vlna energie sune po hraničních horách a cítit, že už se znovu blíží……

Brno – Petrov

na Petrově v Brně jsme přivítali slunce při rozednění  za přítomnosti milých lidí. Jeruzalémská energie doběhla krásně jemná  a svítící. Vše to proč jsme byli v tento čas na tomto místě proběhlo tak jak mělo být.

Karlův most – místo setkání

….  A vyvrcholením toho setkání bylo rozvibrování mostu pomocí rituálního zpěvu žen uprostřed kruhu  tvořeným muži….

….Když jsme se ve středu mostu dali všichni do velké těsného chumlu a začali zpívat naše písně, rezonoval, přímo vibroval celý most a my s ním. Bylo to nádherné….

Děkujeme za hojnou účast, kdy se nás na celé Slunovratové linii sešlo téměř 300

Těšíme se na další setkávání v roce 2022

Druidi.cz