V sobotu 18. června 2022 jsme se sešli na 45 bodech Českomoravské Lemniskáty v počtu 191 dospělých, množství dětí a psů. Účelem bylo – posílení území v němž žijeme a záměr, se kterým jsme stoupali na jednotlivá místa, zněl „Žijeme ve svobodném srdci Evropy v míru, lásce a hojnosti.“

S pomocí národních patronů, pomocných bytostí všech druhů a především lidí s otevřeným srdcem jsme třemi společnými tepy posílili energii proudící v Lemniskátě.

Jménem KRUHU21 z. s. děkuji všem, kteří se zapojili

Jitka

A co bylo k vidění na jednotlivých místech Lemniskáty?

Šipín

Posílám všem moc pozdravů a několik postřehů z aktivace. Já jsem ji prožila na Šipínĕ poblíž Konstantinovych lázní. Bylo nás celkem pět a jeden pejsek. Bylo to jako vždy krásné, zazpívali jsme si a ještě po skončení tam strávili více jak hodinu v klidu a za poslechu krásných zvuků handpanu.

Energie byla velmi jemná a při každém pulzu se zvedl vítr. Pejsek vše cítil a při pulzech byl hodný a nechal nás pracovat. Navíc jsem od něj dostala spoustu psích pusinek.

Několik lidí přišlo pozdě a již nás na místě srazu nenašli. Nicméně mám na ně kontakty, předala jsem Jitušce a Jirkovi.

Krásné letní dny. Soňa

Šipín

Kroměříž

Moje pocity z aktivace: velice silné a klidné místo i bytosti , kvalita energie se zvyšovala a třetí vlna byla pro mne sjednocení , mám z toho velice dobrý pocit , bytosti , lidé i matička Země byli spokojeni , co se týče bytostí myslím že u některých to spojení ještě probíhá.
Bylo nás tam šest Já a Tonda , Drahuška , Renata , Eva a Karolínka.
Aleš

Dobronice

Tišnov, Velká skála 446

Na Květnici jsme si udělali pohádkový den.
Sešlo se nás tu 5, v ženské převaze čtyři ku jednomu.
Samotnou aktivaci, jsme si řádně užili. Kdy některým bylo i dáno zážitkem letu na dracích kteří nám byli při aktivaci nápomocní.
Energie byla silná a s každou další vlnou bylo znát, že se mění i samotné místo aktivace, energie byla hmatatelnější, silnější, a přitom jemná.
Po aktivaci jsme na bodě ještě dvě hodinky zůstali, a individuálně se doléčovali i za zvuku tibetských mís.
Poté jsme pokračovali v naší procházce za poznáním Květnice, po hřebenu hory. Kde jsme prošli i další energetická místa, a nenechali jediný kámen bez povšimnutí.
Z Květnice jsme odjížděli okolo deváté hodiny večerní, odkud jsme se přesunuli k nedaleké restauraci, kde jsme den zakončily u dobré pozdní večeře a dlouhým povídáním. Celý den byl pojat za úspěšný, a velice příjemný.
Nakonec až ve 23:30 jsme rozloučili dlouhým obětím.

Roman

Jurúj vrch

Žerotín

Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným při dnešní aktivaci.
U nás na Žerotíně proběhlo vše hladce a na Velké Javorině, kam jsem
poslal astrálka, také.

Co se týče patronů vnímal jsem už při odjezdu z domova Sv. Ludmilu a Libuši.
Pavel

Čejč – Bílý kopec

Byli jsme tedy čtyři (podle plánu), byli jsme na tom tak přibližně všichni stejně - trochu jsme nevěděli, do čeho jdeme.
Moje pocity: velké teplo v rukou, takové těžké horko. A střídání větrna a náhlého klidu, energie proudila.
Reakce holek:
Blanka:kromě větru přicházejícího  s vlnou energie a pocitu teplota a brnění rukou jsem nic jiného nepociťovala.
Radka: já jsem asi kromě silnějšího větru nevnímala nic neobvyklého.
Pak jsme si hezky popovídali a zdrželi se na místě asi do 14 hod.
Podle mě se nám to vydařilo, lidé byli spokojeni, ale s bytostmi si nejsem jistá, ale doufám, že také byly!
Srdečně zdraví Jindra

Vinohrady nad Těšany

Košárkův vrch

Tak nás nakonec bylo 5 lidiček dobré vůle a dvě pejsky.  Ti co se přihlásili a ještě jsem přibírala Lucku Horákovou. Naše setkání se neslo od začátku ve vlídném a laskavém duchu. Na místě jsme byli za chvíli, tam jsme se naladili zpěvem. První pulz byl silný i druhý a ten třetí jemný. Jako by bylo třeba většího důrazu při počáteční očistě proudu. Moc krásná energie většinou jsme stáli pořád v proudu. Cítili jsme kolem nás spoustu drobných bytostí skřítků a víl. Zato nikde žádní draci, ptala jsem se i ostatních jak to mají. Cítili jsme přítomnost vysoké duchovní bytosti mariánských energií. Velmi jemná a laskavá.
Všichni si to moc užili i obě pejsky, posílám foto,
Po telefonu jsme se s holkama z obou směrů shodly, že tento způsob, kdy všichni v jednu chvíli posíláme energii, je pro nás ta lepší varianta než si pořád telefonovat. Jestli je to možné tak u ní zůstat.
S vděčností přijímám, že jsem součástí tohoto celku.
Objímám, Dana

Kočárkův vrch

Starý Jičín

Na Starém Jičíně jsme byla dvě ženská biopole. Přišly jsme na místo a přesně na energetickém bodě byla velká hromada ořezaných větví stromů, šípkových růží, ostružin a trav. Velkou část hromady jsme odklidily, abychom se dostaly na energetický bod.
Aktivace byla puls po pulsu silnější a silnější, pocit z aktivace velmi dobrý.
Zajímavé to bylo se svíčkou ve sklenici. 1. impuls hořela krásně, pokojně, při 2. impulsu celou dobu nahlas prskala až se roztekla do sklenice a při 3. impulsu hořela dál klidně.  Najednou zhasla, podívaly jsme se na hodinky a bylo přesně 12.48 hod.
Na konci aktivace nebylo možné se dovolat na následující bod na Huštýn, několikrát jsem to zkoušela, ani to nezvonilo, jen to spadlo zpět. Před aktivací nebyl problém s voláním.
Věra 

Ostrá hora nad Štěrnberkem

Na místě jsem byl sám. A za mě to bylo hodně příjemné být takto osamote. Že jsem mohl místo pěkně nacitit a opravdu být ponořený sám do sebe. Na místě byli, jak je psáno, draci, víly, skřítci a další bytustky, i včetně pana lesa a hor. Přivolal jsem si na pomoc i Ptaha s jeho totemového draka. Jen přemýšlím, že je škoda, že je v informacích co vše je tam za bytosti a nenacítí si to člověk sám přímo na místě.
Jinak to byla moc příjemná a jemná energie, a při dalších pulzech sílila. Místečko mělo celkově nádhernou energii. Z místa se mi vůbec nechtělo, pobyl jsem tam ještě skoro 2h meditoval, zpíval, hrál na brumli a pojedl :)
Bytosti byli s aktivací a průběhem spokojené jen měli maličkou výtku k mému jednomu zapálenému cigárku po práci Přidávám i aktuálni foto.
Objímám. Luba

Ostrá Hora

Skály u Stavenic

Byli jsme zde 4 ženy a jeden muž.
Bytostí mnoho, patronů nespočítáno, zážitky skvělé, leč nesdělitelné slovy, má hlava potřebovala otevřít a vypustit přetlak. Poslední vlna se mnou pěkně cloumala.
Výsledek jsem nekonzultovala neb jsme všichni krásně zmenhyrováni potřebovali jen hladit a hladit. Na kritiku jsem opravdu nebyla naladěna ani připravena a bytosti to o mě vědí :-))) a jsou ke mě velelaskavé.
Dnes jsem ze sebe odstranila asi dvacet klíšťáků. Takovéto prémie nebrat.
Z mého hlediska a hlediska spolupracovníků 1+.
Jana

Kaňúr

Roh

Zasíláme tedy krátkou zprávu z bodu LM01 - Roh.Na místě jsme byli pouze dva, já a Aleš. Už při příchodu bylo přítomno mnoho přírodních bytostí, které nás zpovzdálí  sledovaly. Atmosféra v okolí byla velmi klidná a přátelská a oba jsme nacítili silný  proud energie v Lemniskátě. Místo vyzařovalo spíše mužskou energií a Pán lesa přišel do bezprostřední blízkosti.
Těsně před vysláním prvního pulzu jsme navnímali ohromnou kumulující se energii na Prosíčkách. Celá aktivace proběhla ve velké harmonii a intenzitě. S výsledkem byly spokojeny i přítomné bytosti. Místo jsme opouštěli s dobrým pocitem a radostí.
Jana a Aleš

Prosíčka

Tentokrát nás bytosti čekaly už u parkoviště pod horou. Na ni vystoupalo  sedum biopolí. Tři energiemi z aktivací ošlehaní zkušení prosíčkáři, čtyři citliví nováčci.
Krásně jsme se sladili, rozdělili úkoly. Prosíčka křižují tři linie Lemniskáty. To nepočítáme, že se tam vtírala i energie z Jeruzaléma a z Kanárských ostrovů.
Energie ve všech liniích silně proudily již při příchodu. Pokud mohu soudit, tak první pulz byl z některých míst trošku nejistý. Další pulzy už byly vyrovnané a laskavé. Draci s nadšením provázeli tok energie, bytosti spolupracovaly. Všichni jsme si na místě užívali celou dobu aktivace. Ani jsme se nehnuli!
Po ukončení jsme pokračovali v poléčení a očistě, prokládané výměnou informací.
Všichni si aktivaci aktivně užili, co je důležité: Spokojeny byly a jsou i bytosti, které to vše zorganizovaly. Spokojenost téměř 100%!
Pro mě bylo překvapením, že se zapojila i Pal – Ava.
Miris

Luž