Milí druidi, přátelé a příznivci energetické práce v krajině.

Rok 2020 je převážně o realizování záměrů a my bychom vás rádi pozvali k realizaci jednoho z našich záměrů a dlouho plánovaných snů … navrátit se alespoň na chvilku k našim druidským kořenům a projít si znovu, pěkně postupně, bod po bodu, celý Energetický Okruh Středními Čechami (někdy také nazývaný Pražský Okruh nebo Okruh kolem Prahy).

Každý měsíc navštívíme cca 3 body Okruhu, na každém z nich si společně zazpíváme, povíme si něco o jejich tvoření a poté se na ně naladíme a budeme si užívat proudění energie našimi těly. A pokud to budeme tak cítit, společně energeticky popracujeme na posílení bodu, místa, proudu energie …

Tento 12-ti dílný „seriál“ procházek po bodech Okruhu jsme pro vás připravili jako dárek. S kolegy druidy se vám rádi budeme věnovat, provedeme vás po energeticky silných místech Okruhu a vy si na vlastní kůži budete moci vyzkoušet, jaké to je spočinout v proudu léčivé a příjemně regenerující energie.

Začínáme již v lednu … a to konkrétně v sobotu 11.1.2020 v Aldašíně a postupně budeme putovat (možná trošku netradičně) proti proudu energie Okruhu tak, abychom v prosinci došli až do Zvánovic.

Pro Vaši účast je třeba jen dát nám vědět, že přijdete … abychom s Vaší účastí počítali a případně pomohli zorganizovat či zoptimalizovat dopravu všech účastníků.

Přihlášku najdete vždy u příslušné pozvánky na daný měsíc.

Účast na vycházkách je bezplatná … jak je uvedeno výše, je to dárek nás druidů všem ostatním kolegům druidům a i ostatním zájemcům o seznámení se s energetickými body v krajině.

Těšíme se na Vás a Vaši účast a pevně věříme, že si celou sérii vycházek krásně společně užijeme.

Jirka Novák, Karel Novotný, Věrka Strnadová