https://mapy.cz/s/3xhUK

Dnes se účastnilo a postupně se přidalo ke skupině poutníků celkem 7 poutníků.Pouť byla dlouhá celkem 24,1 km. Největší část cesty probíhala v lese. Zde jsme se zastavili u mohylky s přístupovým kamínkem. Také jsme označili trasu několika značícími samolepkami.
Pouť po rovném úseku lesem po silnici z Dobříše odbočila v Rosovicích doprava do lesa.Po několika kilometrech jsme došli do Bukové u Příbrami, kde jsme objevili nové menhiry místních druidů.
Dále jsme zatočili opět do lesa, z kterého jsme se vynořili až těsně před Příbramí. Ke konci cesty nás doprovázel příjemný déšť s letní bouřkou.Cíl cesty byl na Sv.Hoře v Příbrami

Jirka

Den čtvrtý.Vyšli jsme z Dobříše směrem na Příbram, bylo krásné počasí, nálada byla dobrá, v lese rostly ostružiny, takže jsme se průběžně posilňovali. U Bukové u Příbrami jsme zabočili do hlubokého lesa. Tam jsme u vstupního kamene našli hezké slaďovací místo, kde jsme si zazpívali a sladili se. I přesto, že zbytek cesty vydatně pršelo, nálada nás neopouštěla a v pohodě jsme došli na Svatou horu v Příbrami.

Katka