Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE 20.5. – 22.5.2022 Zdena Živa

20. května od 19:00 do 22. května od 19:00

DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ 20.5.-22.5.2022

úvodní Tajemství druidů Zdena Živa

14. ročník Druidské školy krajinné energie začíná úvodním víkendovým šumavským setkáním nazvaným Tajemství druidů. Je určeno i těm, kteří pak ve studiu druidského učení zatím nechtějí pokračovat, ale stačí jim získat základní znalosti o energii míst, práci s menhiry, přírodních bytostech a podobně.

Začátek setkání je v pátek 20.5.2022 závěr neděle odpoledne 22.5.2022.

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody. Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání totiž umožňuje prohloubení vnímání, schopností a je to také mimo jiné dáno charaktery vyzařování energetických míst síly, která v rámci školy navštěvujeme. Proto je tak důležité vybrané pořadí míst i to, co se na každém setkání dělá, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů prochází, a také doba během roku, kdy se to dělá.

Ten nadhled, jak a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k lepšímu i jeho osobní život. Součástí školy je mimo jiné také práce na otevírání srdce a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v rámci školy je jen několik v roce, a získané znalosti a schopnosti je potřeba rozvíjet. Informace ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

Těším se na setkání s Vámi

Zdena Živa

Pokud chcete poznat sami sebe, rozvíjet své schopnosti, můžete se přihlásit na info@zivazmena.cz

 

Podrobnosti

Zahájení:
20. května od 19:00
Ukončení:
22. května od 19:00