Spousta lidí, věnujících se dnes duchovnu, navštěvuje všemožné kurzy různých systémů léčení. Někteří chtějí být léčiteli. Někteří sní i o tom, že budou dokonce vynikajícími a slavnými léčiteli. Absolvují desítky seminářů a umějí různé metody. Jsou všestranní, ale nejsou opravdovými léčiteli. Opravdový léčitel totiž dokáže vyléčit jakoukoliv chorobu a pracovat v rovině příčin a následků v astrálních světech. A pokud z pacienta nemoc stáhne, dokáže se jí sám zbavit. Opravdový léčitel je často hluboce věřící, často s vysokými ctnostmi srdce. Proto jsou mu otevřena vysoká napojení na Zdroj a otevřena cesta ke Stvořiteli…

Měl jsem při šamanském rituálu jednu vizi – vzpomínku na minulý život. Stařičký léčitel a lékař, pracující v bílém plášti, do své ordinace přijal muže trpícího infekční chorobou, který měl boláky, z nichž mu tekl hnis. Byl špinavý, prolezlý nemocemi, silně zapáchající. Léčitel ho nechal, aby se umyl v jeho vlastní koupelně, v bytě u ordinace. Léčil ho a uzdravil, sám ale vážně onemocněl.  Jestli zemřel, už nevím. Tento příběh mi však posloužil jako další z řady zrcadel. Ukázal mi, že pokud už se jednou stanete opravdovým léčitelem, nemůžete si vybírat. Stvořitel k vám posílá pacienty a žádá vás o jejich léčení. Proto vám vaše vysoké schopnosti dal. Nic víc, nic míň.

Proto – pokud se opravdu chcete stát léčitelem, a ne jen jedním z mnoha návštěvníků esoterických kurzů -, do toho jděte opravdu naplno. Není to o prestiži, ale o nekončící pomoci lidem. Opravdoví léčitelé mají plné čekárny pacientů a jejich práce je řehole.

Když už se rozhodnete do toho jít, začíná proces v hlavě: „Budu skvělý léčitel, jdu do toho naplno a udělám pro to skoro všechno“. S touto myšlenkou se začněte učit. Vykládejte všude kolem: „Budu se živit jako léčitel, budu uzdravovat lidi. To je moje cesta a chci ji naplnit do tohoto data“…. Jít do něčeho naplno a opravdově, znamená “ nemít v záloze zadní vrátka, kdyby to náhodou nevyšlo“. A pak to skutečně realizujete.

Praktikujte několik hodin denně! Lečte na začátku zdarma všechny kolem sebe. Pokud vám někdo sám od sebe dá nějaký dar, přijměte ho. Energie je třeba vyrovnávat… Až se objeví výsledky vaší práce, zvolte si druh a výši odměny za své léčení – tak, aby byly pokryty vaše životní potřeby na skromný, ctnostný život v lásce.

Obracejte se ke Stvořiteli a pracujte na vyčištění svého srdce. Pak vám teprve budou povoleny vyšší energetické přístupy a diagnostika a stanete se léčitelem. Nadopovat člověka nějakou energii umí každý absolvent esoterických kurzů. Vyléčit těžké choroby umí jen málokdo.

Pracujte na vyčištění svých strachů, bloků, programů, karmy, tak, aby nic neblokovalo vaše unikátní schopnosti. A pak, časem, jednou, z vás bude mistr mistrů a opravdový tvůrce života a reality.

 

10378067_432099896949037_964373086772258973_n XajHGNWjHSZ-BK3uoT4tPgXnglo3oKa3Rllg1DFjcB4hIDwyPNSrZvXI_5KB1IuePOAXqqo Xu3OgNbV-jhBRZdjYRCVpr2PKqLPSJPqR7R95vgqJo1PI5N5hXrTdV0wZ_rpPPMGREh_EjI