Brněnský okruh … tato slova slýcháváme již velmi dlouho jako označení brněnské závodní dráhy Velká cena. Toto je však jiná písnička: s vyhledávanou motoristickou akcí má společné pouze slovo ohruh. Jde o energetický okruh a proudí v něm běžně neviditelná energie, kterou však citliví lidé dobře rozpoznají.

Možná už tu byl tisíce let a nyní jsme se na něj naladili, možná jsme jej jen oprášili a posílili, možná byl stvořen jen pouhou myšlenkou. A ta myšlenka je moc dobrá. Má v sobě ušlechtilost a sleduje velmi vysoké cíle. Dává naději, že to s námi lidmi není tak špatné, jak vidíme denně v televizních zprávách.

Každý z nás do energie Okruhu přidal ze sebe to nejlepší, především lásku. Takto posílená energie, jako živé vědomí, pak proudí, čistí, probouzí, najde si cestu tam, kam je potřeba. Nikomu nic nepřikazuje ani nezakazuje. Kdo se jí však otevře, ten třeba dostane „ten správný nápad“,  nebo se prostě jen začne lépe cítit, radovat ze života. A to je mnohem víc než výhra v loterii.

Ať je to tak, jak si kdo přeje – brněnský okruh existuje.  My jsme tady pro něj a on je tu pro nás. Je to dobrý pocit, ohlédnout se zpět. Inspirováni pražským okruhem jsme začali v listopadu 2015. Do dneška jsme odpracovali spousty hodin, nachodili desítky  kilometrů. Užili jsme si nádherné přírody, přišlo na individuální lekce i na chvíle s humorem. Díky tomu všemu jsme ve své duchovní cestě zase kousek dále.  Poděkování za nápady, podněty a nezištnou pomoc patří především Aladinovi, organizačnímu týmu, přátelům z Kruhu 21 a všem dalším zúčastněným. Také se musím poklonit bytostem míst za jejich porozumění a podporu.  Někdo se může zeptat – proč to děláme? Myslím, že mohu odpovědět i za ostatní:

„Protože cítíme, že je to tak přirozené a správné. Jsme moc rádi, že se toho můžeme aktivně účastnit. Je to pro nás záležitost cti.“ 18. 6. 2016 při spuštění buďte vítáni, všechny spřízněné duše. :-)

Milan

za druidy a geomanty

20151122_143053 20151122_095820 20151114_141211