slunovratova-liniePraha je město, kterým po tisíciletí prochází historie lidstva. Je to místo, které bývalo nabité energií, jakoby prýštící z neznámých zdrojů. Proto byla vyhledávána nejvýznamnějšími nositeli ducha, lidmi, kteří chápali minulost, žili přítomností a určovali směr budoucím generacím. Praha je tak prosycena energetickým a kulturním dědictvím generací. Ale stala se také svědkem bitev a válek, vítězství a porážek, radosti i zármutku, a přesto si pro osudovou přízeň – díky svému budoucímu poslání – zachovala svou identitu, neopakovatelný ráz a vědomí sama sebe. Město v srdci Evropy, v němž se mystérium potkává s životem, potřebuje nyní pomoci, aby mohlo naplnit duchovní poselství lidstva.

Po celé vzdálenosti linie se sakrální stavby postavené na dřívějších svatyních neodchylují o více než 3/4 metru. V Praze i jinde na území ČR jsou jejími svědky dosud stojící rotundy, a další významná místa, na nich budou naše skupiny v čase postupujícího východu Slunce pracovat.

Proto vás 22. 12. zveme k aktivaci Slunovratové „jeruzalémské“ linie, končící v Praze. Vycházejícímu Slunci pomůžeme energeticky protáhnout linii od Znojma, rotundy sv. Kateřiny, přes Vysočinu až do Prahy, posílit toto město i s jeho obyvateli, tak jak to dělali zasvěcenci téměř po tisíc let. Odtud se zase dálkovými liniemi rozlije energie po území celé ČR.

Podívejte se na víc informací ohledně rituálu aktivace slunovratové linie.