Načítám Akce

« Všechny Akce

TAJEMSTVÍ DRUIDŮ se Zdenou Živou a Zbyňkem Aladinem

14. října od 19:00 do 16. října od 17:00

15. ročník Druidské školy krajinné energie

začíná úvodním víkendovým šumavským setkáním nazvaným Tajemství druidů.

Je určeno i těm, kteří pak ve studiu druidského učení zatím nechtějí pokračovat, ale stačí jim získat základní znalosti o energii míst, práci s menhiry, přírodních bytostech a podobně.

Začátek setkání je v 19:00 v pátek 14.10.2022  závěr neděle odpoledne 16.10.2022.

 

Víkendem vás provede

Zbyněk Aladin a Zdena Živa

 

Přihláška zasílejte na

zdena.ziva@seznam.cz  nebo  aladins@centrum.cz

 

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody.

Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání totiž umožňuje prohloubení vnímání, schopností a je to také mimo jiné dáno charaktery vyzařování energetických míst síly, která v rámci školy navštěvujeme.

Proto je tak důležité vybrané pořadí míst i to, co se na každém setkání dělá, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů prochází, a také doba během roku, kdy se to dělá. Ten nadhled, jak a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k lepšímu i jeho osobní život.

Součástí školy je mimo jiné také práce na otevírání srdce a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v rámci školy je jen několik v roce, a získané znalosti a schopnosti je potřeba rozvíjet. Informace ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

 

TAJEMSTVÍ DRUIDŮ

Přátelé krajiny a přírodních bytostí,

Na úvodní „otevřený“ víkend jsme pro vás připravili okruh, v němž naučíte rozpoznat léčivou energii místa a pracovat s léčivou silou menhirů. Naučíte se spouštět a ovládat zařízení, která jsou starší, než si vůbec umíte představit, od dob Tuatha de Danaan je využívali Ligurové, Iberokeltové, Keltové a dnes my, jejich potomci. Poznáte dávného druida, který má ve své astrální podobě přístup do akáši a odpoví vám téměř na jakoukoli otázku, případně poradí, čím se zabývat, co dělat. Seznámíte se s přírodními bytostmi, naučíte se je rozpoznávat a také s nimi komunikovat. Před tisíciletími k tomu připravenými místy projdete zasvěcením bytostmi z vyššího vesmíru než je náš, setkáte se také s planetárními archanděly. Vstoupíte do svatyně Matky Země, kde se po staletí zjevuje díky výjimečnému silovému místu P. Marie, projdete starověkým egyptským mystériem Isis a Osirise a budete moci na jednom z nejvýjimečnějších míst v známém světě navázat komunikaci se Stvořitelem.

Na tento úvodní víkend naváže

15. ročník DRUIDSKÉ ŠKOLY KRAJINNÉ ENERGIE

PŘIŠEL ČAS, kdy nastala potřeba mnoha znalých lidských bytostí, které umí opravit to, co jsme – jako lidská civilizace – v posledních staletích zničili a poškodili. Je toho opravdu hodně a není už v silách jednotlivců, aby zamezili neustále se stupňující devastaci Matky Země.

PŘIŠEL ČAS, kdy je nutné nejen ukázat všem, kdož o to mají zájem, že Gaia je živá, že existují přírodní bytosti, že krajina byla tisíciletí zpět v čase upravována do energetické podoby vyhovující jejím obyvatelům, ale i seznámit se s principy, na nichž funguje a naučit se tak do ní aktivně a prospěšně zasahovat.

PŘIŠEL ČAS pro zjevení starých druidských informací veřejnosti, abychom mohli ve větším počtu účinně zasáhnout do poškozených energetických linií (Ley Lines, dračí žíly), které rozvádí po naší planetě život (tak jako v lidském těle energie proudí nádími neboli meridiány) a pomoci tak regeneraci míst v krajině i osídlení.

V této DRUIDSKÉ ŠKOLE KRAJINNÉ ENERGIE se během letošního roku naučíte pracovat s energií, vytvořit energetické místo (které bude generovat energii další tisíce let), spojit energetická místa Ley Linií (a stávající opravit), vytvořit drenáž, která stahuje negativní energii z míst a osídlení, pracovat s kameny – menhiry, dolmeny, druidskými svatyněmi, naučit se je aktivovat a projít v nich rituály pro svůj duchovní růst, přijmout z nich informace, spojovat se na vybraných místech s vysokými duchovními bytostmi, komunikovat s přírodními bytostmi, postavit funkční kromlech… Je toho hodně, co bychom se měli naučit, abychom ochránili Zemi a tím i sebe.

V příštím roce se pak dvěma víkendy školy završí získání zcela mimořádných schopností, které Matka Země – Gaia – věnuje svým ochráncům, DRUIDŮM.

DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE je rozložena do několika víkendů azávěrečného soustředění na nejrůznějších místech ČR (Šumava, Praha, Střední a Východní Čechy, Jižní Morava), kde jsou „druidská zařízení“, či keltské nemetony, nebo zajímavá energetická místa, na nichž se dají dělat hromadné rituály (Blaník, Říp, Zvánovice, Poříčí u Hronova, Panenský Týnec, Vranov nad Dyjí apod.).

Součástí každého víkendu či setkání je úvodní seminář, na němž získáte teoretické základy, aby se následující den nebo hned mohly proměnit do praxe.

V průběhu ročníku budete na prastarých nemetonech, kde se tyto iniciační slavnosti veřejně odehrávaly, zasvěceni také do několika základních stupňů druidské energie, staré cca 3500 let (užívá se ke kontaktu s Přírodou a jejími bytostmi i k léčení). Součástí je i návštěva místa, které „zázračně“ kompletně opraví vaše tělo.

Pro absolvování ročníku je důležité zúčastnit se všech jednotlivých akcí, které na sebe navazují, protože to, co se druidové učili desetiletí, musíme zvládnout v týdnech.

Podrobnosti

Zahájení:
14. října od 19:00
Ukončení:
16. října od 17:00
Rubrika Akce: