Načítám Akce

« Všechny Akce

DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE 2. 9. – 4. 9. 2022 s Petrem Křížkem

2. září od 19:00 do 4. září od 19:00

14. ročník Druidské školy krajinné energie začíná úvodním víkendovým šumavským setkáním nazvaným Tajemství druidů. Je určeno těm, kteří chtějí získat základní znalosti o energii míst, práci s menhiry, přírodních bytostech a podobně. Začátek setkání pátek 2. 9. 2022 závěr neděle odpoledne 3. 9. 2022.

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody. Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání totiž umožňuje prohloubení vnímání, schopností a je to také mimo jiné dáno charaktery vyzařování energetických míst síly, která v rámci školy navštěvujeme. Proto je tak důležité vybrané pořadí míst i to, co se na každém setkání dělá, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů prochází, a také doba během roku, kdy se to dělá. Ten nadhled, jak a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k lepšímu i jeho osobní život. Součástí školy je mimo jiné také práce na otevírání srdce a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v rámci školy je jen několik v roce, a získané znalosti a schopnosti je potřeba rozvíjet. Informa ce ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

Kontakt a dotazy:
Petr Křížek
mobil: 606 718 788
prihlasky@druidskaskola.cz

Druidská škola 2022

Druidská škola krajinné energie představuje unikátní studium vedoucí k poznání sebe a Přírody. Setkání školy probíhají na nejrůznějších místech síly České republiky, mají však přesný postup a řád. Každé setkání totiž umožňuje prohloubení vnímání, schopností a je to také mimo jiné dáno charaktery vyzařování energetických míst síly, která v rámci školy navštěvujeme. Proto je tak důležité vybrané pořadí míst i to, co se na každém setkání dělá, čím se pod vedením zkušených druidů-učitelů prochází, a také doba během roku, kdy se to dělá. Ten nadhled, jak a s jakým cílem je Druidská škola krajinné energie připravena, přichází často až po jejím absolvování, kdy se adept může ohlédnout za vším, co mu škola během dvou let přinesla a jak se změnil – a také jak se změnil k lepšímu i jeho osobní život. Součástí školy je mimo jiné také práce na otevírání srdce a „domácí“ studium. To je důležité, protože setkání v rámci školy je jen několik v roce, a získané znalosti a schopnosti je potřeba rozvíjet. Informace ke studiu jsou samozřejmě součástí školy.

V letošním roce, který astrologicky přeje novým duchovním začátkům, to bude už 14. ročník Druidské školy krajinné energie. V posledních letech se objevilo několik průvodců po energetických místech, kteří se zaštiťují jménem úspěšné Druidské školy krajinné energie a své výpravy nazývají „druidská škola“. To je v pořádku, většina z nich je navíc absolventy DŠKE a my v Kruhu druidů jsme vděční za to, že zájem o poznání přírody a její energie vzrůstá. Uvádíme to jen z toho důvodu, že originální škola pod patronací zapsaného spolku druidů ČR KRUH21 je jen jedna, přestože má několik učitelů. Je úspěšná právě proto, že dodržuje jistý systém vycházející ze znalosti dávných druidů, což ve výsledku leckdy vede k osvícení a poznání – a co návštěva jednotlivých, byť zajímavých energetických míst, nemůže poskytnout.

14. ročník Druidské školy krajinné energie začíná úvodním setkáním nazvaným Tajemství druidů.

Těšíme se na setkání s vámi.
Petr Křížek a Pavla Rychlá

Podrobnosti

Zahájení:
2. září od 19:00
Ukončení:
4. září od 19:00

Pořadatel

Petr Křížek
Telefon:
606718788
Email:
prihlasky@druidskaskola.cz
Webová stránka:
www.druidskaskola.cz