Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Podzimní rovnodennost – aktivace Hraničních hor

17.9.2022 od 11:30 do 13:00

Aktivací hraničních hor a propojením Čech a Moravy

Pohraniční hory, které až na malé výjimky obklopují celou Českou republiku, tvořily odedávna přirozenou hráz proti nepřátelským vpádům a ve 20. století se navíc staly vyhledávaným místem pro turistiku a sport. Každé pohoří, lemující ze všech stran území České republiky, má mírně odlišný charakter - všechna však mají mnoho společného. I když tyto horské oblasti byly obydleny již v dávné minulosti, přece jen se zde činnost člověka nijak nepříznivě neprojevovala.

Pojďme tedy společně znovu se sejít na silových i posvátných horách na hranicích Čech i Moravy, abychom posílili území, v němž žijeme. Je to svým rozsahem největší druidská akce, kterou Kruh21, spolek druidů ČR připravoval několik let. V jeden okamžik se propojíme podél hranic celé České republiky, od Karpat až po Krušné hory, od Šumavy až po Jizerské hory a Krkonoše, od Znojma po Slezsko.

Těšíme se na Vás Druidi.cz

Jak se zúčastnit?

Vyberte si bod systému Hraničních hor ze seznamu níže na této stránce a napište nám jeho název a kontaktní údaje na vás na e-mail info@druidi.cz. Na každém bodu bude kromě vás i zkušený druid.

 

Detailní mapa systému Hraniční hory a lemniskáty je zde >

Podrobnosti

Datum:
17.9.2022
Čas:
11:30 do 13:00
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Kruh21 = Druidi.cz
Email:
info@druidi.cz
Webová stránka:
www.druidi.cz/