Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Aktivace linie Jestřebích hor

31. července od 10:00 do 17:00

Zveme vás na aktivaci linie Jestřebích hor, která proběhne tuto v sobotu 31. 7.

Sraz je v 10:01 na parkovišti Odolov (mapka je zde: https://goo.gl/maps/VSppZfBMgER9eWuT7 ). Přijeďte prosím včas. Odtud se společně vydáme pěšky 800 m na staré rituální místo zvané Kryštofovy kameny (https://goo.gl/maps/rrrWeks5YaQHgJY99), které je jedním z hlavních bodů linie.

Zde se sladíme, vysvětlíme si postup aktivace a každý si vybere bod na linii, na který se následně buď pěšky, na kole nebo vozem přesune. Příznivci horských kol si ho mohou vzít s sebou, protože se tím urychlí přesun na místo a navíc jsou zde na kolo skvělé terény (z hřebenu vedou i Trutnov trails). Na hřebenu je dost borůvek k svačině, ale vezměte si každý lahev s vodou, nabitý mobil a svíčku se sklenicí.

Celá aktivace by měla skončit kolem 15 hod. a po ní se všichni sejdeme v kamenném kruhu ve Velkém Poříčí (mapka: https://goo.gl/maps/L2XLzCdYH9PCR72G8), kde si uděláme závěrečný rituál.

Následně bude čas na projití celého megalitického centra ve Velkém Poříčí a přípravu ohně. Večerní oheň pro účastníky aktivace linie Jestřebích hor.

V případě nejasností volejte Petrovi na 606 718 788.

Těšíme se na setkání s vámi.

KRUH21, z.s.
Www.druidi.cz

Podrobnosti

Datum:
31. července
Čas:
10:00 do 17:00

Pořadatel

Kruh21 = Druidi.cz
Email:
info@druidi.cz
Webová stránka:
www.druidi.cz/

Místo konání

Velké Poříčí
Megalitické centrum Velké Poříčí
Velké Poříčí, Česká republika
+ Google Mapa