Kruh kolem nového menhiru 2

PŘIŠEL ČAS, kdy je potřeba mnoha znalých lidských bytostí, které umí opravit to, co jsme – jako lidská civilizace – v posledních staletích zničili a poškodili. Je toho opravdu hodně a není už v silách jednotlivců, aby zamezili neustále se stupňující devastaci Matky Země.

PŘIŠEL ČAS, kdy je nutné nejen ukázat všem, kdož o to mají zájem, že existují přírodní bytosti, obývající krajinu stejně jako my lidé, že krajina byla tisíciletí zpět v čase upravována do energetické podoby vyhovující jejím obyvatelům, ale i seznámit se s principy, na nichž funguje a naučit se do ní aktivně a prospěšně zasahovat.

PŘIŠEL ČAS pro zjevení starých druidských informací veřejnosti, abychom mohli ve větším počtu účinně zasáhnout do poškozených energetických míst a dračích linií (Ley Lines), které rozvádí po naší planetě život (tak jako v lidském těle energie proudí nádími neboli meridiány) a pomoci tak regeneraci míst v krajině i osídlení.

V DRUIDSKÉ ŠKOLE KRAJINNÉ ENERGIE se během letošního roku naučíte pracovat s energií, vytvořit energetické místo (které může generovat energii další tisíce let), spojit energetická místa linií Ley Lines (a stávající opravit), vytvořit drenáž, která stahuje negativní energii z míst a osídlení, pracovat s kameny – menhiry, dolmeny, druidskými svatyněmi, naučit se je aktivovat a projít v nich rituály pro svůj duchovní i fyzický růst, přijmout z nich informace, spojovat se na vybraných místech s vysokými duchovními bytostmi, komunikovat s přírodními bytostmi, udržovat se zdraví… Je toho hodně, co bychom se měli naučit, abychom ochránili Zemi a tím i sebe.

V příštím roce se pak dvěma víkendy školy završí získání zcela mimořádných schopností, které Matka Země – Gaia – věnuje svým ochráncům, DRUIDŮM.

DRUIDSKÁ ŠKOLA KRAJINNÉ ENERGIE má 3 semestry, je rozložena do několika víkendů a závěrečného soustředění na nejrůznějších místech ČR (Šumava, Praha, Střední a Východní Čechy, Jižní Morava), kde jsou „druidská zařízení“, či keltské nemetony, nebo zajímavá energetická místa, na nichž se dají dělat hromadné rituály (Blaník, Říp, Zvánovice, Poříčí u Hronova, Pálava apod.).

Součástí každého víkendu či setkání jsou semináře, na nichž získáte teoretické základy, aby se následující den nebo i hned mohly proměnit do praxe.

V průběhu ročníku budete na prastarých nemetonech, kde se tyto iniciační slavnosti veřejně odehrávaly, zasvěceni také do základního stupně druidské energie, staré cca 3500 let (užívá se ke kontaktu s Přírodou a jejími bytostmi i k léčení). Součástí je i návštěva místa, které „zázračně“ kompletně opraví vaše tělo.

Pro absolvování ročníku je důležité zúčastnit se všech jednotlivých akcí, které na sebe navazují, protože to, co se druidové učili desetiletí, máme zvládnout v týdnech.

 Přihláška do Druidské školy krajinné energie

Pokud se chcete stát druidem, přihlašte se na jeden ze zahajovacích víkendů Druidské školy krajinné energie pod názvem TAJEMSTVÍ DRUIDŮ. Konaktní údaje na lektory jsou uvedeny v detailu každé víkendové akce.

TAJEMSTVÍ DRUIDŮ 1. 7. – 3. 7. 2022 s Markétou a Jirkou

TAJEMSTVÍ DRUIDŮ 2. 9. – 4. 9. 2022 s Petrem Křížkem